اطلاعات تماس

ایران - تهران

ما همه روزه در دسترس هستیم

راهنمای کامل روش تشخیص کیف پرادا اصل و تقلبی

در ادامه مطالب ویکی فیک در زمینه تشخیص کالای اصل و تقلبی به یک برند نامدار می رسیم. در این مقاله به صورت گام به گام روش تشخیص کیف پرادا اصل را بررسی می کنیم.

اما همانطور که چندین بار تکرار و تاکید کردیم نشاخت پیشینه برندها ما در تشخیص محصولات فیک کمک می کند. پس قبل از هر چیر نگاهی کوتاه به برند Prada خواهیم داشت.

 

نگاهی کوتاه به محصولات و تاریخچه پرادا

کمتر کسی پیدا می شود که ایتالیا را مهد مد و فشن دنیا نداند. بیشتر برندهای نامدار دنیا ریشه در کشور چکمه ای دارند.

شاید سابقه پرورش گاومیش در ایتالیا باشد که این کشور باعث شده خانه دو یا سه نام اول در تولید لاکچری محصولات چرمی باشد. پرادا، برند مطرح صنعت تولید محصولات لوکس و با کیفیت چرمی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بنا بر این کسب و کار خانوادگی پرادا توسط ماریو پرادا در شهر میلان بر پا شد. فعالیت اولیه آنها معطوف به تولید کیف و چمدان های مسافرتی بود. کیفیت بالای محصولات آنها خیلی زود فراگیر شد. آنها توانستند پای برند خود را به دربار پادشاهی ایتالیا باز کنند. این مساله بیش از پیش به اعتبار پرادا افزود.

به لطف معرفی محصولاتی با طراحی‌های چشم نواز، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تکنیک‌های پیچیده تولید، پرادا به سرعت در مرکز توجه قرار گرفت.

استعداد و خلاقیت خانواده پرادا در طول  تقریبا یک قرن این برند را به نامی ماندگار در صنعت فشن بدل کرده اند. براین اساس نیازی به توضیح نیست که چرا عرضه انواع محصولات فیک از جمله کیفی پرادا تقلبی به امری رایج تبدیل شود.

مطالب پیشنهادی :   ایرپاد اصل و تقلبی، راز تشخیص

جهانی شدن پرادا در نیمه دوم قرن بیستم شتاب بیشتری گرفت. پرادا رفته رفته وارد دنیای پوشاک و اکسسوری نیز شد. پرادا همینک تولید کننده پوشاک زنانه و مردانه، کیف، کفش، عینک و … است.

بر آوردهای نشان می دهد ارزش کمپانی Prada هم اکنون باید چیزی حدود ۹ میلیارد دلار باشد.

 

روش تشخیص کیف زنانه پرادا اصل و فیک

همانطور که گفتیم کیفیت و فروش بالای محصولات Prada نظر سودجویانی که بازار را از محصولات تقلبی پر کرده اند را جلب کرده است.

می توانید از روش های زیر برای تشخیص کیف پرادا اصل و تقلبی استفاده نمایید :

۱ ) قبل از هر چیز به کیفیت کلی محصول توجه داشته باشید.

خطوط دوخت باید مرتب دقیق باشند.  قطعات فلزی باید دارای رنگ و استحکام  محسوس باشند.

به طور کلی مواد اولیه نباید از مواد نامرغوب و بی کیفیت درست شده باشند. هر گونه مساله که با کیفیت بالا در تناقض باشد نشان از کیف prada فیک دارد.

کیف پرادا اصل باید کیفیتی در قواره نام پرادا داشته باشد. هر گونه ناهنجاری یا ایرادی که متوجه آن شوید بدون شک نشانه پرادا فیک است.

روش تشخیص کیف پرادا اصل و تقلبی کیف پرادا

 

۲ ) به حرف R بر روی لوگوی prada دقت کنید. در فونت prada اصل بین حلقه حرف R و پایه سمت راست این حرف باید یک شکاف وجود داشته باشد.

زاویه حروف نمونه های تقلبی تیز و زننده هستند.

برندهای معتبری مانند پرادا بر روی نشان ولوگوی خود حساسیت ویژه ای دارند. گاهی جزئیات به کار رفته در لوگو به قدری ظریف است که موجب شگفتی می شود. فراموش نکنید لوگو ویترین اولیه هر برندی است.

Prada ارجنیال و فیک

جزئیات خیلی مهم هستند

۳ ) الگوی دوخت کیف پرادا اصل دارای زاویه های خاصی است. الگوی دوخت در کیف Prada دقیق و دارای عرض ثابت و منظم است.

مطالب پیشنهادی :   روش تشخیص ساعت تیسو اصل و تقلبی چیست ؟

دلیل این مساله چیزی جر استفاده از دستگاه های دوخت بسیار گرانقیمت نیست. استفاده از چنین تجهیزاتی برای تولید کیف پرادا فیک اصلا به صرفه نیست. اگر یک کارگاه تولید کیف پردا فیک می تواند تا این اندازه برای تولیدات تقلبی هزینه کند، منطقی تر آن است که برند باکیفیت خودشان را تاسیس کنند.

بنابراین کیفیت بالای دوخت در کیف پرادا فیک مشاهده نمی شود یا دارای تفاوت های محسوس با نمونه اورجینال است.

کیف Prada اصل کیف پرادا فیک

 

۴ ) تمام کمپانی های بزرگ دنیا تنها از زیپ های با کیفیت YKK ، Riri ، Opti ، Ipi و Lampo استفاده می کند. در کیف پرادا اصل نیز صرفا از همین برندها استفاده می شود. زیپ های استفاده شده بسیار باکیفیت، روان، یا دوام و دارای طول عمر بسیار بالا می باشند.

برند های معتبر تولید زیپ نام خود را با حکاکی دقیق بر روی محصول درج می کنند.

مطمئن باشید هیچ کیف پرادا اصل از زیپ های بی کیفیت و نامرغوب استفاده نمی کند. استفاده از اجزای متفرقه تنها در Prada فیک مشاهده می شود.

کیف پرادا اورجینال کیف پرادا فیک

 

۵ ) در یک کیف پرادا اصل رنگ زمینه پلاک لوگو که بر روی کیف نصب شده است. رنگ این پلاک باید با رنگ کیف یکی باشد.  تفاوت رنگ این دو نشانه پرادا فیک است.

این موضوع از همان دست نکات ریز است که اصالت هر برندی را نشان می دهد. گاهی این جزئیات به امضای یک تولیدکننده معتبر تبدیل می شود.

روش تشخیص کیف Prada فیک روش تشخیص کیف Prada اصل و تقلبی

 

۶ ) در کیف پرادا اصل، عبارت Prada باید بر روی تمام قطعات فلزی کیف با کیفیت شایسته آن حکاکی شده باشد. حروف حکاکی شده روی قطعات را با دقت تمام بررسی کنید.

مطالب پیشنهادی :   چطور می توان پاوربانک اصل و تقلبی را تشخیص داد؟

اطمینان حاصل کنید فونت آنها دقیقا با فونتی که شرکت در کیف پرادا اصل به کار می برد یکسان باشد.

به طور مثال در بعضی کیف های پرادا تقلبی حرف A کشیده تر از فونت اصلی نوشته شده اند.

جزئیات، جزئیات و باز هم جزئیات …

روش تشخیص کیف Prada اصل و تقلبی Fake Prada bag

 

پرادا اصل، جزئیات بیشتر و دیگر هیچ …

۷ ) از وجود برچسب اطمینان که در گوشه ای از پارچه جیب های داخلی کیف دوخته شده است مطمئن شوید. در کیف پرادا اصل روی این برچسب باید یک عدد دو یا سه رقمی با رنگ مشکی نوشته شده باشد. فقدان این برچسب و یا تفاوت در رنگ نوشته و محل دوخته شدن نشانه فیک بودن کیف Prada است.

رعایت این سطح از نکات ریز کار را برای تولیید کننده کیف پرادا فیک خیلی دشوار خواهد کرد. بنابراین خیلی دور از ذهن خواهد بود در کیفی پرادا تقلبی شاهد چنین نشانه ای باشیم.

روش تشخیص کیف Prada اصل و تقلبی

 

۸ ) به الگوی پارچه آستری داخل کیف دقت کنید. در طرح این آستری باید الگول کلمات Prda/Rope/Prada به صورت متناوب تکرار شده باشد.

در کیف پرادا اصل فونت حرف A در کلمه Prada روی آستری با فونت آن در لوگو متفاوت است.

مغایرت الگوی روی آستری نیز نشان دهنده تقلبی بودن کیف است.

به کار بردن توضیحات بیشتر در رابطه با رعایت جزئیات در کیف پرادا اصل تنها تکرار مکررات خواهد بود.

روش تشخیص کیف Prada اصل اصل

 

لطفا تجربیات خودتان در استفاده یا خرید کیف پرادا اصل و تقلبی را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

ویکی فیک مطالب دیگری درباره کیف، کفش و پوشاک اصل و تقلبی نیز دارد. پیشنهاد می کنیم حتما آنها را نیز مطالعه کنید.

همچنین می توانید سری به بخش کیف های وبسایت کمپانی پرادا بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.