اطلاعات تماس

ایران - تهران

ما همه روزه در دسترس هستیم

راهنمای جامع تشخیص ساعت مایکل کورس اصل

با ورود انواع محصولات فیک به بازار تشخیص ساعت اصل و تقلبی می تواند مفید باشد. در این مقاله سعی داریم به روش تشخیص ساعت مایکل کورس اصل و تقلبی بپردازیم.

یکی از مقدمات شناخت ساعت اصل و تقلبی شناخت کامل آن برند است. به این منظور در ادامه به پیشینه برند مایکل کورس می پردازیم.

 

نگاهی کوتاه به برند ساعت مایکل کورس

کارل اندرسون را بیشتر با نام مایکل کورس می شناسیم. او بنیان گذار کمپانی بزرگ و نامدار Michael Kors است.

خاص بودن او از همان دوران کودکی اش نمایان است. چه کسی غیر از او را سراغ دارید که لباس عروسی مادرش را طراحی کرده باشد؟!

البته علاقه مایکل به طراحی و مد به شغلی مدلی مادرش بی ارتباط نیست. مسیر علاقه مندی Michael Kors به طراحی و مد و تلاش های او خیلی هموار نبوده است. او بارها طعم تلخ ناکامی و حتی ورشکستگی را چشیده است.

در۱۸ سالگی از کار خود در یک موسسه مد و فشن اخراج شد. کمی بعد در یک فروشگاه لباس کوچک مشغول به کار شد. کمی بعد لباس هایی را که خودش طراحی کرده بود را در بخشی از این فروشگاه عرضه کرد. مایکل کورس از همین زمان در مسیر صحیح پیشرفت قرار گرفت. در طی سال های بعد او توانست محصولات خودش را در فروشگاه های معتبری به فروش برساند.

اما شرایط خیلی بر وفق مراد نماند و مایکل کورس در سال ۱۹۹۳ ورشکسته شد. ۴ سال طول کشید که Michael Kors بتواند دوباره سرپا شود. او در این سال به عنوان طراح به مجموعه سلین پیوست. موفقیت او در سلین باعث شد او بتواند زمینه فعالیت مجدد برند مایکل کورس را فراهم کند.

مطالب پیشنهادی :   روش تشخیص جواهرات تیفانی اصل و تقلبی چیست ؟

اکنون برند مایکل کورس شانه به شانه بسیاری از برندهای معروف دنیا مشغول فعالیت است.

اگر قصد خرید ساعت های تولیدی مایکل کورس را دارید حتما باید نگران عرضه ساعت تقلبی باشید. ممکن است فروشندگان به جای ساعت مایکل کورس اصل به شما ساعت تقلبی بفروشند.

نکات زیر را با دقت بخوانید و با خیال راحت ساعت مایکل کورس اصل بخرید.

 

روش تشخیص ساعت مایکل کورس اصل

۱ ) در اکثر مواقع توجه ها بر روی خود محصول است. این خطای رایج باعث می شود گاها نکات مربوط به بسته بندی را از یاد ببریم.

توجه کنید تا بسته بندی با ساعت مایکل کورس اصل کاملا همخوانی داشته باشد. ممکن است هر سری از ساعت مایکل کورس بسته بندی خاص خودش را داشته باشد. اما فارغ از مدل و سری برخی نکات جامعیت دارند و تقریبا برای تمام موارد قابل استفاده هستند.

جزئیات داخل بسته بندی نیز بسیار حایز اهمیت هستند. معمولا در داخل بسته بندی ساعت مایل کورس اصل باید یک قطعه رابط اضافی برای بند ساعت موجود باشد.

این قطعه رابط که مربوط به بند ساعت است نشان از احترام کمپانی به خریداران ساعت مایکل کورس است.

فقدان این قطعه لزوما به معنی تقلبی بودن ساعت نیست ! ممکن است برخی مدل های ساعت Michael Kors اصل فاقد این ویژگی باشند.

همچنین این احتمال را قایل شوید که ممکن است فروشنده این قطعه را به دلایلی از دخل جعبه خارج کرده باشید.

ساعت مایکل کورس اصل

 

یک مورد خاص در مورد مدل های جدیدتر

۲ ) اگر ساعت مربوط به مدل های ۲۰۱۲ و قبل از آن باشد  باید همراه با یک بالشتک باشد. خطوط دوخت بالشتک ساعت مایکل کورس اصل کمی از لبه ها فاصله دارد. در ساعت Maichael Kors فیک گوشه های بالشتک با خط دوخت تمام می شوند.

مطالب پیشنهادی :   شلوار جین مانگو اصل را چگونه تشخیص دهیم ؟

همچنین به دقت بالای خطوط دوخت و برش لبه ها توجه کنید. برند مایکل کورس نام بسیار معتبری است همه جزئیات باید در حد نام مایکل کورس باشد.

ساعت مایکل کورس اصل ساعت Michael Kors تقلبی

 

۳ ) لبه های جعبه ساعت مایکل کورس اصل عریض تر و دارای نشان Michael Kors هستند.

رعایت چنین جزئیاتی برای تولید کنندگان ساعت تقلبی بسیار دشوار است. از آنجا که این تولید کنندگان به دنبال سودجویی بیشتر هستند سعی در کاهش شدید هزینه های تولید دارند. کاهش هزینه تولید نیز نتیجه ای جز صرف نظر کردن از جزئیات ندارد.

به کیفیت بالای حک شدن نام MICHAEL KORS بر روی جعبه ساعت مایکل کورس اصل دقت کنید. همچنین به درشت بودن حروف توجه کامل داشته باشد.

ساعت مایکل کورس اصل و تقلبی ساعت Michael Kors اصل

 

۴ ) توجه داشته باشید که درب جعبه ساعت مایکل کورس اصل دارای لبه های بلند است. این لبه تا پایین جعبه را پوشش دهند. درب جعبه ساعت تقلبی لبه های کوتاهی دارد.

دلیل این مساله هم می تواند صرفا صرفه جویی در هزینه های تولید باشد. کاهش مواد مصرفی در ساخت جعبه می تواند توجیه اقتصادی ساخت ساعت فیک را افزایش دهد.

تشخیص ساعت مایکل کورس اصل و تقلبی تشخیص ساعت مایکل کورس اصل و تقلبی

 

مراقبت نام های شبیه به هم باشید، عبارت صحیح Michael Kors است.

۵ ) در ساعت مایکل کورس اصل حروف نشان Michael Kors باید از هم فاصله داشته باشند. در بسیاری از ساعت های فیک حروف به هم چسبیده هستند.

شاید کمتر نشانه ای بتواند اینچنین دست ساعت مایکل کورس تقلبی را رو کند. اشتباه یا تفاوت در استفاده از فونت رسمی ؟! این فقط در یک ساعت فیک ممکن است.

همچنین کاملا توجه کنید غلط املایی در کلمه Michael Kors وجود نداشته باشد. یکی از ترفندهای تولید کنندگان ساعت فیک استفاده از نام مشابه است. مثلا دو کلمه MICHAEL و MICHEL شباهت ظاهری زیادی به هم دارند. بر خلافت شباهت ظاهری تفاوت از ماه من تا ماه گردون !

مطالب پیشنهادی :   چطور می توان بوت CAT اصل و تقلبی را تشخیص داد ؟

ساعت اورجینال ساعت فیک

 

۶ ) برخی سری های ساعت Michael Kors  دارای نمایشگر تاریخ هستند. در ساعت مایل کورس اصل عدد مربوط به تاریخ دقیقا تراز و در وسط پنجره نمایش باشد. این مساله به برش بسیار دقیق صفحات و استفاده از قطعات مکانیکی بسیار دقیق و با کیفیت بر می گردد.

مطابق منطقی که در مورد شماره ۳ به آن اشاره کردیم  صرف چنین دقتی در ساخت ساعت فیک چنین توجیه اقتصادی ندارد.

ساعت مایکل کورس اصل

 

۷ ) برخی مدل های مایکل کورس اصل دو ثانیه شمار دارند. هر دوی آنها باید دقیقا بر روی یک عدد تنظیم و با هم هماهنگ باشند. در غیر اینصورت ساعت Michael Kors تقلبی است.

برای روشن تر شدن موضوع در تصویر زیر دقت کنید. گاهی تفاوت بین یک ساعت مایکل کورس اصل و تقلبی مربوط به همین نکات ریز است.

ساعت

 

اگر تجربه خرید یا استفاده از ساعت مایکل کورس اصل و تقلبی را دارید در قسمت نظرات با سایرین به اشتراک بگذارید.

 

در ویکی فیک مقالات متنوعی درباره تشخیص ساعت های اصل و تقلبی فراهم شده است. برای مطالعه آنها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

در صورت تمایل می توانید سری به وبسایت مایکل کورس بزنید.

 

به اشتراک بگذارید:

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.